Osprey Ultralight Raincover M

TOP 5 v kategorii Pláštěnky na batohy

Osprey Ultralight Raincover M

Garantovaný nákup z 4camping

Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 24 398 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta54 Kč88 % • 2 063 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 19 429 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Značka
Objem
110 l
Barva
šedá

• , zakoupeno v 4camping

Používám jej na Tallon 44 a teď když jsme si pořídili ještě menší Tallon33 byla tato pláštěnka jednoznačnou volbou.

• léty prověřený americký výrobce
    • kvalita zpracování
    • odolnost
    • nízká váha

Od Osprey mám asi 5 batohů a další pláštěnku na batoh. je to osvědčená kvalita. Nevýhodou může být vyšší cena, ale za kvalitu se platí. Neměnil bych

• , zakoupeno v 4camping

Zatím jsem nepožil, ale k ultralight batohu jsem čekal pláštěnku ještě o něco méně objemnou...

Značka
Objem
110 l
Barva
šedá

Ta bouře, které jste se celý den vyhýbali, vás stejně doběhla. Budete se muset rychle ujistit, že váš batoh a vybavení zůstanou zcela chráněny. Neustále jsme vyvíjeli řadu pláštěnek a navrhli jsme řadu ultralehkých kousků, které jsou ideální pro ochranu před deštěm. Obsahuje bezpečné uchycení bederního pásu a postroje, aby byl váš batoh zcela kryt. Každá ultralehká pláštěnka se dá jednoduše sbalit přibližně do velikosti tenisového míčku a je dodávána s vlastní kapsou pro snadné skladování. Reflexní grafika a uchycení na světlo zajistí, že budete vždy viditelný.

Vlastnosti

Reflexní grafika

Rozsah objemu 30 – 50 L

Plně voděodolná potažená tkanina a švy

Plné pokrytí

Bezpečné upevnění bederního pásu a postroje

Snadno se sbalí do vlastní kapsy

• léty prověřený americký výrobce
    • kvalita zpracování
    • odolnost
    • nízká váha

• , zakoupeno v turistickebatohy.cz

Zatím nemám.Koupil jsem k batohu Osprey.

• , zakoupeno v Sporty.cz

• prostě kvalita osprey. Trochu dražší, ale nevadí.

Verze 30-50l je dost velká, spíše na těch 50l.